keepnote 0.7.3 - en to sk translation catalogue (353 entries)

en:     failed dependency: %s
sk:     zlyhala závislosť : %s

en:   skipping extension '%s':
sk:   preskakovanie rozšírenia '%s':

en: %d pages
sk: %d stránky/ok

en: %s was unable to remove temp file for screenshot
sk: %s nemohol odstrániť dočasní súbor snímku obrazovky

en: (Untitled)
sk: (Bez mena)

en: 1 page
sk: 1 stránka

en: <b>All Available icons</b>
sk: <b>Všetky dostupné ikony</b>

en: <b>Date &amp; time formatting key</b>
sk: <b>Formátovacie značky dátumu a času</b>

en: <b>Date and Time</b>
sk: <b>Dátum a čas</b>

en: <b>General KeepNote Options</b>
sk: <b>Všeobecné voľby KeepNote</b>

en: <b>Manage icons</b>
sk: <b>Spravovať ikony</b>

en: <b>Node icons</b>
sk: <b>Ikony uzlov</b>

en: <b>Notebook Update</b>
sk: <b>Aktualizácia zápisníka</b>

en: <b>Quick pick icons</b>
sk: <b>Rýchle ikony</b>

en: <b>Startup</b>
sk: <b>Spúšťanie</b>

en: <b>This Notebook</b>
sk: <b>Tento zápisník</b>

en: <b>_View Image...</b>
sk: <b>_Zobraziť obrázok...</b>

en: <i>note: backup and upgrade may take a while for larger notebooks.</i>
sk: <i>Poznámka: zálohovanie a aktualizácia môže pri väčších zápisníkoch trvať dlho.</i>

en: A literal "%" character
sk: Znak %

en: A_pply Background Color
sk: Použiť _farbu pozadia

en: All files (*.*)
sk: Všetky súbory (*.*)

en: Alternative index location:
sk: Alternatívne umiestnenie indexu:

en: Always on top
sk: Vždy na vrchu

en: Application Font Size:
sk: Veľkosť písma aplikácie:

en: Attach
sk: Pripojiť

en: Attach File...
sk: Pripojiť súbor...

en: Attach a file to the notebook
sk: Pripojí k zápisníku súbor

en: Autosave:
sk: Auto ukladanie:

en: Backing Up Notebook
sk: Zálohovanie zápisníka

en: Backing up old notebook...
sk: Zálohovanie starého zápisníka

en: Backup
sk: Záloha

en: Backup canceled.
sk: Zálohovanie zrušené.

en: Bold
sk: Tučné

en: Browse...
sk: Prechádzať...

en: Bullet List
sk: Zoznam

en: C_enter Align
sk: Zarovnať na _stred

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot copy file '%s'
sk: Nemožno kopírovať súbor '%s'

en: Cannot create Trash folder
sk: Nemožno vytvoriť zložku koša

en: Cannot create node
sk: Nemožno vytvoriť uzol

en: Cannot find notebook '%s'
sk: Nemožno nájsť zápisník '%s'

en: Cannot initialize richtext file '%s'
sk: Nemožno inicializovať súbor richtext '%s'

en: Cannot open notebook (version too old)
sk: Nemožno otvoriť zápisník (príliš stará verzia)

en: Cannot read notebook preferences
sk: Nemožno čítať nastavenia zápisníka

en: Cannot read notebook preferences %s
sk: Nemožno čítať nastavenia zápisníka %s

en: Cannot rename '%s' to '%s'
sk: Nemožno premenovať '%s' na '%s'

en: Cannot save notebook preferences
sk: Nemožno uložiť nastavenia zápisníka

en: Cannot save preferences
sk: Nemožno uložiť nastavenia

en: Cannot write meta data
sk: Nemožno zapísať metadáta

en: Case _Sensitive
sk: Rozlišovať _veľkosť

en: Center Align
sk: Zarovnať na stred

en: Choose %s
sk: Vyberte %s

en: Choose Backup Notebook Name
sk: Zvoľte meno zálohy zápisníka

en: Choose Default Notebook
sk: Vyberte predvolený zápisník

en: Choose Font
sk: Zvoľte písmo

en: Choose Icon
sk: Zvoľte ikonu

en: Choose Open Icon
sk: Zvoľte otvorenú ikonu

en: Choose _Font
sk: Zvoliť pí_smo

en: Choose alternative notebook index directory
sk: Zvoľte alternatívny adresár indexu zápisníka

en: Close Window
sk: _Zatvoriť okno

en: Close _Tab
sk: Z_atvoriť záložku

en: Close a tab
sk: Zatvorí záložku

en: Close the current notebook
sk: Zatvorí aktuálny zápisník

en: Close window
sk: Zavrie okno

en: Collapse A_ll Child Notes
sk: Zbaliť _všetky vnorené

en: Copy _Tree
sk: Kopírovať s_trom

en: Copy entire tree
sk: Kopíruje celý strom

en: Could not create new notebook.
sk: Nemožno vytvoriť nový zápisník.

en: Could not empty trash.
sk: Nemožno vyprázdniť kôš.

en: Could not insert image '%s'
sk: Nemožno vložiť obrázok '%s'

en: Could not load notebook '%s'.
sk: Nemožno načítať zápisník '%s'.

en: Could not open error log
sk: Nemožno otvoriť záznam chýb

en: Could not save image '%s'.
sk: Nemožno uložiť obrázok '%s'.

en: Could not save notebook.
sk: Nemožno uložiť zápisník.

en: Could note find notebook '%s'.
sk: Nemožno nájsť zápisník '%s'.

en: Create a new child page
sk: Vytvorí novú vnorenú stránku

en: Create a new folder
sk: Vytvorí novú zložku

en: Create a new page
sk: Vytvorí novú stránku

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created '%s'
sk: Vytvorený '%s'

en: Date and Time
sk: Dátum a čas

en: Day of the month as a decimal number [01,31]
sk: Deň mesiaca ako desiatkové číslo [01,31]

en: Day of the year as a decimal number [001,366]
sk: Deň roka ako desiatkové číslo [001,366]

en: Default Notebook:
sk: Predvolený zápisník:

en: Default font:
sk: Predvolené písmo:

en: Delete Note
sk: Odstránenie poznámky

en: Different year:
sk: Iný rok:

en: Do not have permission for move
sk: Nemáte práva na presunutie

en: Do not have permission to delete
sk: Nemáte práva na odstránenie

en: Do not have permission to read folder contents
sk: Nemáte práva na čítanie obsahu zložky

en: Do not have permission to read folder contents: %s
sk: Nemáte práva na čítanie obsahu zložky: %s

en: Do you want to delete this note and all of its children?
sk: Chcete odstrániť túto poznámku a všetkých potomkov?

en: Do you want to delete this note?
sk: Chcete odstrániť túto poznámku?

en: Do you want to install the extension "%s"?
sk: Chcete nainštalovať rozšírenie "%s"?

en: Do you want to uninstall the extension "%s"?
sk: Chcete odinštalovať rozšírenie "%s"?

en: Drag and Drop Test...
sk: Test Ťahaj&Pusť

en: E_xpand Note
sk: Roz_baliť poznámku

en: Empty _Trash
sk: Vyprázdniť _kôš

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: Enabling new extensions:
sk: Zapínanie nových rozšírení:

en: Error
sk: Chyba

en: Error during index
sk: Chyba počas indexovania

en: Error occurred during backup.
sk: Pri zálohovaní sa vyskytla chyba.

en: Error occurred while opening file with %s.
    
    program: '%s'
    
    file: '%s'
    
    error: %s
sk: Nastala chyba pri otváraní súboru pomocou %s.
    
    program: '%s'
    
    súbor: '%s'
    
    chyba: %s

en: Error reading meta data file
sk: Chyba čítania súboru metadát

en: Error reading meta data file '%s'
sk: Chyba čítania súboru metadát '%s'

en: Error saving notebook
sk: Chyba pri ukladaní zápisníka

en: Error while attaching file '%s'.
sk: Chyba pri pripájaní súboru %s.

en: Error while attaching files %s.
sk: Chyba pri pripájaní súborov %s.

en: Error while updating.
sk: Chyba počas aktualizácie.

en: Expand _All Child Notes
sk: Rozbaliť všet_ky vnorené

en: Extension "%s" is now installed.
sk: Rozšírenie "%s" je teraz nainštalované.

en: Extension "%s" is now uninstalled.
sk: Rozšírenie "%s" je teraz odinštalované.

en: Extension Uninstall
sk: Odinštalovanie rozšírenia

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: File format error
sk: Chyba formátu súboru

en: Find Pre_vious In Page...
sk: Nájsť v pre_došlej stránke...

en: Find Text:
sk: Hľadaný text:

en: Find _Next In Page...
sk: Nájsť v ďalšej _stránke...

en: Find/Replace
sk: Nájsť/nahradiť

en: Fo_rmat
sk: _Formát

en: From here, you can customize the format of timestamps in the listview for 4 different scenarios (e.g. how to display a timestamp from today, this month, or this year)
sk: Tu si môžete prispôsobiť formát časovej značky v zobrazení zoznamu na 4 rôzne scenáre (tj. ako zobraziť časovú značku pre dnešok, tento mesiac alebo tento rok)

en: Go to Lin_k
sk: Prejsť na od_kaz

en: Go to Next N_ote
sk: Prejsť na ďalšiu p_oznámku

en: Go to _Editor
sk: Prejsť na _editor

en: Go to _List View
sk: Prejsť na zoz_nam

en: Go to _Note
sk: Prejsť na p_oznámku

en: Go to _Parent Note
sk: Prejsť na _rodičovskú

en: Go to _Previous Note
sk: Prejsť na predošlú poznámk_u

en: Go to _Tree View
sk: Prejsť na _strom

en: Helper Applications
sk: Pomocné aplikácie

en: Hide from taskbar
sk: Skryť z panela úloh

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Hour (12-hour clock) as a decimal number [01,12]
sk: Hodina (12 hod) ako desiatkové číslo [01,12]

en: Hour (24-hour clock) as a decimal number [00,23]
sk: Hodina (24 hod) ako desiatkové číslo  [00,23]

en: Increase Font _Size
sk: Zväčšiť veľ_kosť písma

en: Indent Le_ss
sk: Z_menšiť odsadenie

en: Indent M_ore
sk: Z_väčšiť odsadenie

en: Indexing notebook
sk: Indexovanie zápisníka

en: Indexing...
sk: Indexovanie...

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert Image From File
sk: Vložiť obrázok zo súboru

en: Insert _Horizontal Rule
sk: Vložiť _vodorovnú čaru

en: Insert _Image...
sk: Vlož_iť obrázok

en: Insert _New Image...
sk: Vložiť _nový obrázok...

en: Insert _Screenshot...
sk: Vložiť sní_mok obrazovky

en: Insert a new image
sk: Vloží nový obrázok

en: Install New Extension
sk: Inštalovať nové rozšírenie

en: Install Successful
sk: Inštalácia úspešná

en: Italic
sk: Šikmé

en: Justify Align
sk: Zarovnať do bloku

en: Keep aspect ratio
sk: Zachovať pomer strán

en: KeepNote Extension (*.kne)
sk: Rozšírenie KeepNote (*.kne)

en: KeepNote Preferences
sk: Nastavenia KeepNote

en: KeepNote can only uninstall user extensions
sk: KeepNote môže odinštalovať len používateľské rozšírenia

en: Language
sk: Jazyk

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Left Align
sk: Zarovnať vľavo

en: Lin_k
sk: Od_kaz

en: Listview Layout:
sk: Vzhľad zoznamu:

en: Loaded '%s'
sk: Načítaný '%s'

en: Loading...
sk: Načítanie...

en: Locale's abbreviated month name
sk: Lokalizovaná skratka mena mesiaca

en: Locale's abbreviated weekday name
sk: Lokalizovaná skratka mena dňa týždňa

en: Locale's appropriate date and time representation
sk: Lokalizovaná reprezentácia dátumu a času

en: Locale's appropriate date representation
sk: Lokalizovaná reprezentácia dátumu

en: Locale's appropriate time representation
sk: Lokalizovaná reprezentácia času

en: Locale's equivalent of either AM or PM
sk: Lokalizovaný ekvivalent AM alebo PM

en: Locale's full month name
sk: Lokalizované meno mesiaca

en: Locale's full weekday name
sk: Lokalizované meno dňa týždňa

en: Look and Feel
sk: Vzhľad a správanie

en: Make Link
sk: Vytvorí odkaz

en: Minimize on start
sk: Minimalizovať pri spustení

en: Minute as a decimal number [00,59]
sk: Minúta ako desiatkové číslo [00,59]

en: Modified
sk: Upravené

en: Monospace
sk: Pevná šírka

en: Month as a decimal number [01,12]
sk: Mesiac ako desiatkové číslo [01,12]

en: Must specify '%s' program in Helper Applications
sk: Musíte zadať '%s' program v Pomocných aplikáciách

en: Must specify a filename for the image.
sk: Musíte zadať meno súboru pre obrázok.

en: New
sk: Nový

en: New File
sk: Nový súbor

en: New Icon
sk: Nová ikona

en: New Image
sk: Nový obrázok

en: New Notebook
sk: Nový zápisník

en: New Page
sk: Nová stránka

en: New Window
sk: _Nové okno

en: New _Child Page
sk: Nová _vnorená stránka

en: New _Folder
sk: Nová _zložka

en: New _Page
sk: Nová stránka

en: New _Tab
sk: N_ová záložka

en: No Default Notebook
sk: Žiadny predvolený zápisník

en: No Wrapping
sk: Nezalamovať

en: No _Wrapping
sk: Ne_zalamovať

en: No notes are selected.
sk: Nie sú zvolené poznámky.

en: No version tag found
sk: Nebola nájdená značka verzie

en: Notebook (*.nbk)
sk: Zápisník (*.nbk)

en: Notebook Options
sk: Voľby zápisníka

en: Notebook Update
sk: Aktualizácia zápisníka

en: Notebook Update Complete
sk: Aktualizácia zápisníka dokončená

en: Notebook closed
sk: Zápisník zatvorený

en: Notebook modified
sk: Zápisník zmenený

en: Notebook preference data is corrupt
sk: Dáta nastavenia zápisníka sú poškodené

en: Notebook reloaded
sk: Zápisník znova načítaný

en: Notebook saved
sk: Zápisník uložený

en: Notebook updated successfully
sk: Zápisník úspešne aktualizovaný

en: Notebook-specific Icons
sk: Ikony zápisníka

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open Last Notebook
sk: Otvoriť posledný zápisník

en: Open Notebook
sk: Otvoriť zápisník

en: Open Re_cent Notebook
sk: Otvoriť ne_dávny zápisník

en: Open a new tab
sk: Otvorí novú záložku

en: Open a new window
sk: Otvorí nové okno

en: Open an existing notebook
sk: Otvorí existujúci zápisník

en: Opening notebook
sk: Otváranie zápisníka

en: Paste As Plain Text
sk: Vložiť ako prostý text

en: Quit KeepNote
sk: Skončí KeepNote

en: Reload the current notebook
sk: Znova načíta nový zápisník

en: Reloading only works when a notebook is open.
sk: Znova načítanie funguje len keď je zápisník otvorený.

en: Replace Text:
sk: Nahradiť textom:

en: Replace _All
sk: Nahradiť _všetky

en: Resize Image
sk: Zmena veľkosti obrázku

en: Right Align
sk: Zarovnať vpravo

en: Root tag is not 'node'
sk: Koreňová značka nie je 'uzol'

en: S_trike
sk: P_rečiarknuté

en: Same day:
sk: Rovnaký deň:

en: Same month:
sk: Rovnaký mesiac:

en: Same year:
sk: Rovnaký rok:

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Image As...
sk: Uložiť obrázok ako...

en: Save the current notebook
sk: Uloží aktuálny zápisník

en: Sea_rch Forward
sk: Hľadať v_pred

en: Search All Notes
sk: Hľadať vo všetkých poznámkach

en: Search _Backward
sk: Hľadať v_zad

en: Searching notebook
sk: Prehľadávanie zápisníka

en: Searching...
sk: Hľadanie...

en: Second as a decimal number [00,61]
sk: Sekundy ako desiatkové číslo [00,61]

en: Set Background Color
sk: Nastaviť farbu pozadia

en: Set Font Face
sk: Nastaviť vzhľad písma

en: Set Font Size
sk: Nastaviť veľkosť písma

en: Set Text Color
sk: Nastaviť farbu písma

en: Standard Icons
sk: Štandardné ikony

en: Start a new notebook
sk: Spustí nový zápisník

en: Strike
sk: Prečiarknuté

en: Switch to next tab
sk: Prepne na ďalšiu záložku

en: Switch to previous tab
sk: Prepne na predošlú záložku

en: The Trash folder cannot be deleted.
sk: Zložku koša nemožno odstrániť.

en: The Trash folder must be a top-level folder.
sk: Zložka koša musí byť zložkou najvyššej úrovne.

en: The screenshot program did not create the necessary image file '%s'
sk: Program na snímanie obrazovky nevytvoril požadovaný súbor obrázka "%s"

en: The screenshot program encountered an error:
     %s
sk: Program na snímanie obrazovky vyvolal chybu:
     %s

en: The top-level folder cannot be deleted.
sk: Zložku najvyššej úrovne nemožno odstrániť.

en: This node is not part of any notebook
sk: Táto poznámka nie je časťou žiadneho zápisníka

en: This notebook has format version %d and must be updated to version %d before opening.
sk: Tento zápisník má verziu formátu %d a pred otvorením musí byť aktualizovaný na verziu %d.

en: This notebook has format version 1 and must be updated to version 2 before openning.
sk: Tento zápisník má verziu formátu 1 a pred otvorením musí byť aktualizovaný na verziu 2.

en: This section contains options that are saved on a per notebook basis (e.g. notebook-specific font).   A subsection will appear for each notebook that is currently opened.
sk: Táto časť obsahuje voľby, ktoré sú uložené pre každý zápisník (napr. font zápisníka). Každý otvorený zápisník bude mať samostatnú položku.

en: This version of %s cannot read this notebook.
    The notebook has version %d.  %s can only read %d.
sk: Táto verzia %s nemôž čítať tento zápisník.
    Zápisník má verziu %d.  %s môže čítať len %d.

en: Time zone name (no characters if no time zone exists)
sk: Meno časovej zóny (bez znakov, ak zóna neexistuje)

en: Title
sk: Titulok

en: Unable to determine note type.
sk: Nemožno určiť typ poznámky

en: Unable to install extension '%s'
sk: Nemožno nainštalovať rozšírenie '%s'

en: Unable to uninstall extension.  Do not have permission.
sk: Nemožno odinštalovať rozšírenie.  Nemáte na to práva.

en: Unable to uninstall unknown extension '%s'.
sk: Nemožno odinštalovať neznáme rozšírenie '%s'.

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Unexpected error
sk: Neočakávaná chyba

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Uninstall Successful
sk: Odinštalovanie úspešné

en: Unknown version string
sk: Neznámy reťazec verzie

en: Updating Notebook
sk: Aktualizovanie zápisníka

en: Updating notebook...
sk: Aktualizovanie zápisníka...

en: Use current notebook
sk: Použiť aktuálny zápisník

en: Use system tray icon
sk: Použiť ikonu oznamovacej oblasti

en: Vertical
sk: Zvislo

en: View Note in File Explorer
sk: Zobraziť v _správcovi súborov

en: View Note in Text Editor
sk: Zobraziť v textovom _editore

en: View Note in Web Browser
sk: Zobraziť vo _webovom prehliadači

en: View Preference Files...
sk: Súbory _nastavení...

en: View _Error Log...
sk: Záznam _chýb...

en: Visible on all desktops
sk: Viditeľné na všetkých plochách

en: Week number of the year (Monday as the first day of the week) 
    as a decimal number [00,53]. All days in a new year preceding 
    the first Monday are considered to be in week 0
sk: Číslo týždňa roku (pondelok ako prvý deň týždňa) ako desiatkové 
    číslo [00,53]. Všetky dni nového roka, ktoré predchádzajú prvému 
    pondelku sú považované za týždeň 0.

en: Week number of the year (Sunday as the first day of the week) 
    as a decimal number [00,53]. All days in a new year preceding 
    the first Sunday are considered to be in week 0
sk: Číslo týždňa roku (nedeľa ako prvý deň týždňa) ako desiatkové 
    číslo [00,53]. Všetky dni nového roka, ktoré predchádzajú prvej 
    nedeli sú považované za týždeň 0.

en: Weekday as a decimal number [0(Sunday),6]
sk: Deň týždňa ako desiatkové číslo [0(Nedeľa),6]

en: Window
sk: _Okno

en: Year with century as a decimal number
sk: Rok so storočím ako desiatkové číslo

en: Year without century as a decimal number [00,99]
sk: Rok bez storočia ako desiatkové číslo [00,99]

en: You must specify a Screen Shot program in Application Options
sk: Musíte zadať program na snímanie obrazovky v Nastaveniach

en: _About
sk: _O programe

en: _Apply
sk: _Použiť

en: _Apply Text Color
sk: Použiť farbu _textu

en: _Attach File...
sk: Prip_ojiť súbor

en: _Back
sk: _Späť

en: _Bold
sk: _Tučné

en: _Bullet List
sk: _Zoznam

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Change Note Icon
sk: Zmeniť _ikonu

en: _Close
sk: Z_atvoriť

en: _Close Notebook
sk: _Zatvoriť zápisník

en: _Collapse Note
sk: Zba_liť poznámku

en: _Decrease Font Size
sk: Zmenšiť v_eľkosť písma

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit Image...
sk: _Upraviť obrázok...

en: _Export Notebook
sk: _Exportovať zápisník

en: _File
sk: _Súbor

en: _Find
sk: _Nájsť

en: _Find In Page...
sk: _Nájsť v stránke...

en: _Forward
sk: _Vpred

en: _Go
sk: _Prejsť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Import Notebook
sk: _Importovať zápisník

en: _Italic
sk: Š_ikmé

en: _Justify Align
sk: Zarovnať do _bloku

en: _Left Align
sk: Zarovnať vľ_avo

en: _Monospace
sk: _Pevná šírka

en: _New Notebook...
sk: _Nový zápisník...

en: _Next Tab
sk: Ď_alšia záložka

en: _Ok
sk: _OK

en: _Open File
sk: _Otvoriť súbor

en: _Open Notebook...
sk: _Otvoriť zápisník...

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Previous Tab
sk: _Predošlá záložka

en: _Quit
sk: _Skončiť

en: _Reload Notebook
sk: Zn_ova načítať zápisník

en: _Rename
sk: P_remenovať

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Replace In Page...
sk: N_ahradiť v stránke...

en: _Resize Image...
sk: Zmeniť _veľkosť

en: _Right Align
sk: Zarovnať vprav_o

en: _Save Image As...
sk: _Uložiť obrázok ako...

en: _Save Notebook
sk: _Uložiť zápisník

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Search All Notes
sk: _Hľadať vo všetkých

en: _Spell Check
sk: _Kontrola preklepov

en: _Tools
sk: _Nástroje

en: _Underline
sk: _Podčiarknuté

en: _Update Notebook Index
sk: _Aktualizovať index zápisníka

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View Image...
sk: _Zobraziť obrázok...

en: command '%s' already exists
sk: príkaz '%s' už existuje

en: delete icon
sk: zmazať ikonu

en: enabling extension '%s'
sk: zapínanie rozšírenia '%s'

en: format:
sk: formát:

en: height:
sk: výška:

en: icon:
sk: ikona:

en: open-icon:
sk: otvorená ikona:

en: removing '%s'
sk: odstraňovanie '%s'

en: save backup before updating (recommended)
sk: uložiť zálohu pred aktualizáciou (odporúčané)

en: seconds
sk: sekundy

en: set icon
sk: nastaviť ikonu

en: set open-icon
sk: nastaviť otvorenú ikonu

en: show lines in treeview
sk: zobraziť riadky v zozname

en: use GTK stock icons in toolbar
sk: použiť v paneli nástrojov GTK ikony

en: use minimal toolbar
sk: použiť minimálny panel nástrojov

en: use ruler hints in listview
sk: použiť info pravítka v zobrazení zoznamu

en: width:
sk: šírka:
